Prodejna Hydroscand v Novém Jičíně slaví dva roky od otevření

V listopadu uplynuly dva roky od otevření nové firemní prodejny, ve kterém zákazníci kromě široké škály produktů Hydroscand najdou i servis a výrobu hydraulických hadic. Samotná obchodní pobočka pro trh s náhradními díly produktů Hydroscand ale vznikla už v roce 2017. ”V té době neexistoval samostatný obchod, jen několik regálů v prostorách OEM výroby. Vize do budoucnosti ale byla jiná – rozrůstat se a zaměřit se zejména na klíčové zákazníky a produkty s vysokou hodnotou”, říká Petr Satori, obchodní manažer v České republice.

Toto rozhodnutí zavedlo Hydroscand do segmentu trhu, který nebyl přeplněný konkurencí: čištění odpadů a odpadové hospodářství. Začali jsme prodejem hadic tlakových čističů a rozšířili jsme se na čištění kanalizací, PVC sací hadice, vodní tryskací hadice a hadice SpirStar spolu s různým příslušenstvím a strojním zařízením. ”V našem odvětví jsou prostoje nákladné, proto jsme se zaměřili na rychlé dodání. Tento závazek k efektivitě nám pomohl získat loajalitu mnoha zákazníků”, doplňuje Petr Satori.

Dnes jsme důležitým hráčem na trhu hydraulických produktů. Náš obchodní tým v České Republice se mimo obchodního manažera skládá z dalších pěti zaměstnanců v prodejně a v kanceláři.

 

V obchodě se zaměřujeme nejen prodej hydrauliky, pneumatiky a příslušenství, ale také díky plně vybavené dílně dokáží naši technici na počkání opravit nebo vyrobit novou hadici. Tento servis navíc zajišťujeme i 24/7 i mimo běžnou pracovní dobu. Díky tomu jsme schopni zajistit bezkonkurenční flexibilitu a úroveň služeb.

Published at: 20-11-2023
© 2017 Company Name Ltd (System » Configuration » General » Design » Footer » Copyright)