OEM řešení

Globální OEM výroba

Hydroscand je předním dodavatelem pro globální OEM výrobce. Naše filozofie je jednoduchá – pomůžeme vám najít nejlepší řešení pro vaše produkty. Ať už je cílem snížit náklady, zvýšit kvalitu, zlepšit výkon nebo zajistit stabilitu dodávek.

 

Našim zákazníkům dodáváme na míru šitá řešení pro hadice a hydraulické komponenty, doplněné o služby s přidanou hodnotou, jako je návrh a inženýrství, školení, předmontáž, náhradní díly na vyžádání, tlakové zkoušky, certifikace a další. S naším globálním dosahem můžeme také nabídnout podporu pro aftermarket.

 

OEM výroba v České Republice

Jeden z největších OEM závodů skupiny Hydroscand se nachází v Novém Jičíně. Pobočka vznikla v roce 2015 a od té doby neustále roste. Nyní pravidelně dodáváme našim OEM zákazníkům v Evropě přes 850 tisíc armovaných hadic ročně. Hlavní oblasti použití našich výrobků jsou zemědělství, stavebnictví, manipulační technika a důlní technika.

 


 Hydroscand - Váš důvěryhodný partner v oblasti hydrauliky

 50 let zkušeností

S bohatou historií přesahující 50 let v tomto odvětví si Hydroscand upevnil svou pozici důvěryhodného a zavedeného lídra v poskytování OEM řešení pro hadice a příslušenství. Od našeho založení jsme se neustále vyvíjeli a přizpůsobovali měnícím se potřebám trhu a zůstali jsme v popředí technologického pokroku a osvědčených postupů v oboru. Naše dlouhodobá přítomnost na trhu nám umožnila vybudovat rozsáhlé znalosti, odborné znalosti a robustní síť globálních partnerů, což nám umožňuje dodávat řešení šitá na míru, která uspokojí jedinečné požadavky našich zákazníků.

 Vysoká kvalita & Odbornost

Hydroscand je známý svou vysokou a stálou kvalitou. Naše produkty procházejí důkladným testováním v našem interním Design and Test Centru ve Švédsku, aby bylo zajištěno, že splňují nejvyšší standardy výkonu a spolehlivosti. Zavázali jsme se poskytovat produkty, které jsou vyrobeny tak, aby vydržely a poskytovaly optimální výkon v různých aplikacích. Navíc našim zákazníkům nabízíme komplexní školení a workshopy, které zajistí, že budou mít znalosti a odborné znalosti k bezpečnému a efektivnímu používání našich produktů ve svých provozech.

 Flexibilita

Rozumíme, že každý zákazník má jedinečné požadavky a flexibilita je jádrem našeho přístupu. Ve všem, co děláme, klademe vás jako zákazníka na první místo a snažíme se vždy překonat očekávání a splnit i ty nejnáročnější požadavky. Díky mnoha výrobním centrům a logistickým řešením na míru jsme schopni nabídnout širokou škálu možností, které lze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám našich zákazníků.

 Globální znalosti, lokální podpora

Ve společnosti Hydroscand kombinujeme naše dlouholeté globální znalosti a odborné znalosti se silnou místní podporou z našich výrobních center umístěných strategicky po celém světě. To nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům rychlé a spolehlivé služby a zajistit, aby byly jejich potřeby spolehlivě uspokojovány. Naše decentralizované a zkušené týmy zajišťují, že dodáváme personalizovaná řešení, která jsou v souladu s požadavky našich zákazníků.


 Transparentnost a trvalá partnerství

Transparentnost je základní hodnotou společnosti Hydroscand a věříme v budování trvalých partnerství s našimi zákazníky. Snažíme se udržovat otevřené komunikační kanály a podporovat důvěru a spolehlivost ve všech našich interakcích. Náš zákaznicky orientovaný přístup zajišťuje, že nasloucháme potřebám našich zákazníků, rozumíme jejich výzvám a poskytujeme řešení, která jsou v souladu s jejich cíli a záměry. Zavázali jsme se být důvěryhodným a spolehlivým partnerem pro naše zákazníky OEM a nabízet spolehlivá řešení, výjimečné služby a dlouhodobou podporu.


Více informací k našim globálním OEM službám a kontakty naleznete zde
 
OEM výrobní závod Nový Jičín
Hřbitovní 2304/103, 741 01 Nový Jičín
 
Kontakt:
Tomáš Horák
Operations manager
 
© 2017 Company Name Ltd (System » Configuration » General » Design » Footer » Copyright)