HLEDÁŠ

NOVOU

PŘÍLEŽITOST?

Kariéra

Volné pozice:

Vedoucí směny / Směnový mistr (m/ž) ve 2 směnném provozu

 

Skladník /Skladnice

Hledáme nové kolegy na pozici skladník/skladnice na ranní směnu. Požadujeme zkušenost s řízením VZV a předchozí práci ve skladu.

 

Co vás čeká?
Jednosměnný provoz
Příjem zboží na sklad a výdej ze skladu
Operace se skladovými zásobami
Obsluha VZV

 

Nabízíme měsíční a roční bonusy, široký benefitní program, zázemí nadnárodní společnosti a práci mimo automobilový průmysl v menším kolektivu.

 

V případě zájmu použijte formulář vedle nebo zašlete svůj životopis na email : Jana.Pavlickova@hydroscand.cz. Přijímací dotazník si také můžete dojít vyplnit přímo do firmy na adrese Hřbitovní 2304/103, 741 01 Nový Jičín

Máte zájem o práci?

Kontaktujte nás


 PRACUJTE U NÁS V HYDROSCAND

 

Chcete změnu ve vašem pracovním životě?

Přečtěte si, proč je Hydroscand nejen lídrem na trhu ve svém oboru, ale také oblíbeným zaměstnavatelem.

 

 

PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

A KULTURA

Zaměstananci jsou naším nejdůležitějším aktivem. Hydroscand nabízí atraktivní pracovní prostředí, kde můžete rozvíjet své dovednosti v různých oblastech.

Hydroscand je celosvětově lídrem ve svém oboru a v České republice patří ke špičce ve své oblasti podnikání. Zaměřujeme se na spokojenost zákazníků, podnikatelského ducha a rozvíjení našich činností pomocí nových inovací.

 

 

NAŠE HODNOTY

Jsme rodinná firma

Jsme švédská rodinná firma, která do společnosti dlouhodobě investuje a má touhu, aby se pokračovalo z generace na generaci. Dnes se Hydroscand rozrostl v mezinárodní skupinu se silným lokálním zastoupením.

Zaměření na zákazníka

Bereme naše zákazníky v úvahu ve všem, co děláme, a vždy se snažíme vyhovět našim zákazníkům tím, že překonáme jejich očekávání

Inovace

Snažíme se být nejinovativnější společností v oboru a vždy se snažíme hledat nové řešení a služby pro naše zákazníky.

Bezpečné pracovní prostředí

Jsme bezpečný a stabilní zaměstnavatel. Jsme také držiteli certifikátu ISO, což znamená, že musíme splňovat vysoké požadavky – včetně požadavků na bezpečné a dobré pracovní prostředí.

Odpovědnost

Zajištění zdraví a bezpečnosti našich zaměstnanců a minimalizace dopadu na životní prostředí je pro nás důležitá a pracujeme na tom, abychom nejen splňovali, ale také překračovali všechny zákonné požadavky.

Podnikání

Lokální podnikání je součástí naší DNA. Blízkost k zákazníkovi v kombinaci s podporou globální skupiny nás činí silným a aktivním partnerem

© 2017 Company Name Ltd (System » Configuration » General » Design » Footer » Copyright)