SPECIAL HOSES – jedinečné hadice pro jedinečná prostředí

V našem výrobním závodě speciálních hadic Hydroscand ve švédské Motale montujeme spojky a komponenty na speciální hadice, jako jsou hadice SpirStar na tlaky až po 4000 Bar, hadice Waterblast, nerezové vlnovce či kompozitní hadice. Veškerou montáž provádějí na místě zaměstnanci se speciálními dovednostmi, což zaručuje vysokou kvalitu a krátké dodací lhůty – často již druhý den.

Speciální výroba pro speciální požadavky

Zaměstnanci společnosti Hydroscand Special Hoses jsou zvyklí pracovat podle speciálních požadavků a potřeb zákazníků jak na hadice, tak na jejich komponenty. Společně se zákazníkem nejprve vyrobíme výkresy v CADu. Jakmile jsou výkresy schváleny, vyrobíme vaše jedinečné tvarovky na našich CNC soustruzích a namontujeme je na hadici. 

 

Jedinečné značení

Všechny hadice jsou testovány na těsnost a dodávány dle Vašeho přání spolu s certifikátem zkušebního tlaku. Všechny hadice navíc opatřujeme jedinečným ID značením, které zjednodušuje budoucí objednávky.

 

Kompetentní svářeči

Všichni svářeči, kteří pracují na speciálních hadicích Hydroscand, jsou držiteli osvědčení o zkoušce svařování podle EN 287-1.

 

Osvědčení

Svařovací práce ve výrobní jednotce v Motala jsou certifikovány podle ISO3834-2:2005. Hydroscand Special Hoses je také držitelem typového schválení podle DNV/GL, což umožňuje výrobu kovových hadic pro námořní aplikace, kde jsou kladeny mimořádně vysoké nároky na bezpečnost a kvalitu.

Dodržujeme směrnici o tlakových nádobách - PED. Díky tomu můžeme označit CE výrobky uvedené v certifikátu. To klade nároky na naše provozy ohledně materiálů, svařování, dokumentace, sledovatelnosti materiálů, značení předmětů, zkušebního tisku a mnoho dalšího.

© 2017 Company Name Ltd (System » Configuration » General » Design » Footer » Copyright)