Bezpečnější prostředí díky textilní ochraně hadic

Mezi jedny z hlavních zájmů Hydroscand se řadí bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců. Hydraulické hadice naleznete téměř všude – v mnoha průmyslových odvětvích a ve strojích – a pokud prasknou, může to vést k vážným nehodám.

Prostřednictvím textilní ochrany hadic můžete předcházet nehodám a snížit riziko zranění na pracovišti. V prostředí, kde se používají hydraulické hadice, existuje značné riziko nehody při poškození hadice. Pokud dojde k prasknutí hydraulické hadice, ve které je vysoký tlak a rychlost proudu tekutiny kolem 200 m/s, může tekutina proniknout kůží a způsobit dlouhodobé poškození.

Textilní chrániče hadic Hydroscand jsou vyrobeny z nylonové tkaniny, což znamená, že při prasknutí hadice místo ostrého proudu unikne pouze pára. Ochrana textilních hadic Hydroscand pro hydraulické hadice je proto jednoduchým způsobem, jak předejít nehodám.

Textilní ochrany běžně dodáváme jako součást hydraulických hadic pro naše OEM zákazníky, kteří je používají na stavební a manipulační technice, v zemědělství nebo důlním průmyslu.

Textilní chránič Hydroscand se hodí pro různé typy hadic, ačkoli hydraulické hadice jsou těmi, které představují největší riziko kvůli vysokému tlaku. Flexibilní materiál a vysoká ochranná kapacita činí textilní ochrany hadic ideálními pro použití v oblastech jako je výroba, stavebnictví, doprava a dalších oblastech, kde lidé přicházejí do styku s vysokotlakými hadicemi.

Published at: 05-01-2024
© 2017 Company Name Ltd (System » Configuration » General » Design » Footer » Copyright)