Hydroscand uvádí na trh novou sací hadici, která splňuje potřeby průmyslu sání kalu

Hydroscand Service, přední dodavatel hydraulických a průmyslových komponentů, uvádí na trh Polar Flex, novou sací hadici, která je speciálně navržena pro náročné potřeby průmyslu sání kalu.

Aby společnost Hydroscand uspokojila neustále se měnící potřeby svých zákazníků v sektoru sání kalu, představuje Polar Flex 1508-50, sací hadici, která nabízí výjimečnou flexibilitu a použití v širokém rozsahu teplot. Díky své jedinečné šroubovici poskytuje hadice výjimečnou flexibilitu při zachování hladkého povrchu. Tato inovativní funkce zajišťuje, že hadice hladce klouže po různých površích, ať už je to asfalt, kámen nebo tráva, což je značná výhoda při odsávání kalu.

- Jsme velmi hrdí, že vám můžeme představit naši novou sací hadici Polar Flex. Hadice je výsledkem našeho závazku neustále nabízet řešení, která splňují a překračují potřeby a očekávání našich zákazníků. Hadice je navržena tak, aby vydržela plné vakuum a je vyrobena z materiálu, který ji činí odolnou vůči oleji a mastnotě, což našim zákazníkům poskytuje spolehlivé a trvanlivé řešení pro všechny jejich potřeby sání kalu, říká Petr Satori, obchodní manažer ve společnosti Hydroscand.

Hydroscand je i nadále v čele poskytování inovativních a nákladově efektivních řešení pro hydrauliku a průmyslových komponentů. Uvedení Polar Flex na trh je dalším důkazem odhodlání společnosti neustále zlepšovat a vyvíjet produkty a služby, aby lépe vyhovovaly potřebám zákazníků, tentokrát v odvětví sání kalu.

 

Přečtěte si více o Polar Flex, 1508-50.

Published at: 04-04-2024
© 2017 Company Name Ltd (System » Configuration » General » Design » Footer » Copyright)