Centrální sklad Hydroscand v Novém Jičíně obsluhuje pobočky z celého světa

Rostoucí poptávka po produktech a službách Hydroscand znamená, že neustále rozšiřujeme naše služby a otevíráme nové prodejny v různých zemích světa. I proto byl v roce 2020 postavený nový centrální sklad v Novém Jičíně, který dodává produkty firemním pobočkám po celém světě. Česká republika byla vybrána díky svému strategickému umístění v rámci Evropy a skladovací prostory byly zvoleny i s ohledem na dobré napojení na dálniční síť ČR.

Nové moderní skladovací prostory v České republice mají kapacitu více než 11 tisíc paletových míst a plochu přes 6500 m2. Aktuálně centrální sklad zásobuje firemní pobočky z 16 zemí na světě, v roce 2023 jsme převzali také východní trhy a začali dodávat do franšíz, např. v Srbsku nebo Turecku.

Investicí do vlastních kapacit jsme snížili závislost na externích skladech a zlepšili naši konkurenceschopnost. Zejména v minulých letech, kdy logistické řetězce procházely těžkým obdobím, jsme byli schopni pružně reagovat na potřeby našich zákazníků díky našim skladovým zásobám,“ říká Tomáš Horák, Operations manager Hydroscand Česká republika.