Hydroscand Special Hoses vyrobil unikátní adaptér s CNC soustruhem

Speciální hadice, specializovaná divize Hydroscand a výrobní centrum ve švédské Motale, se věnuje vytváření a výrobě vysoce kvalitních komponentů na základě jedinečných potřeb svých zákazníků. Nejnovější inovací Hydroscand Special Hose jsou na zakázku vyrobené speciální spojky a adaptéry vyrobené pomocí pokročilé technologie CNC soustružení.

 

Hydroscand Special Hoses nedávno úspěšně vyrobily unikátní nerezové adaptéry šité na míru jednomu z jejich zákazníků. Adaptér je soustružen pomocí automatického CNC soustruhu z nerezového sochoru, který poskytuje vysoký stupeň přesnosti a působivý povrch. Unikátní adaptér se používá u zákazníka při aplikaci nástřiku betonu.

 

Jsme hrdí, že můžeme našim zákazníkům nabídnout toto jedinečné řešení. Náš CNC soustruh umožňuje výrobu speciálních spojek, které by jinak na trhu bylo obtížné najít.

 

Hydroscand je spolehlivým partnerem pro všechny potřeby hydraulických a průmyslových komponentů a dodává inovativní řešení zaměřená na zjednodušení každodenního života svých zákazníků. Hydroscand Special Hoses se specializuje na montáž fitinků a komponentů do speciálních hadic, jako jsou Spir Star, kovové a kompozitní hadice. Veškerá montáž probíhá na místě pracovníky s vysokou odborností, což zaručuje vysokou kvalitu a krátké dodací lhůty. Spojením odborných znalostí v oboru s pokročilou technologií se společnost Hydroscand etablovala jako přední hráč, který nejenže poskytuje vysoce kvalitní komponenty, ale působí také jako strategický partner, který rozumí specifickým potřebám svých zákazníků a přizpůsobuje se jim.

 

Přečtěte si více o speciálních hadicích Hydroscand.

Published at: 19-04-2024
© 2017 Company Name Ltd (System » Configuration » General » Design » Footer » Copyright)