Uvedli jsme na trh kompletní produktovou řadu pro potravinářský průmysl

Uvedením hadic pro potravinářský průmysl rozšiřuje Hydroscand své působení do nového segmentu trhu. Zákazníci v potravinářském a nápojovém průmyslu mohou nyní očekávat kompletní řadu hadic a koncovek, které jsou pečlivě vybírány v nejvyšší možné kvalitě – to vše na jednom místě.

Sortiment zahrnuje hadice pro suché i tekuté potraviny a také pro čištění pod názvy jako Dairymaster, Brewmaster, Distiller a Foodmaster. Koncovky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli pro nejvyšší nároky na čistotu a hygienu. Všechny výrobky neobsahují ftaláty a jsou certifikovány podle požadavků trhu pro materiály přicházející do styku s potravinami.

"Expanze do potravinářského a nápojového průmyslu znamená, že sortiment Hydroscand se stává jedním z nejširších na trhu. Naši proškolení technici společnosti Hydroscand jsou připraveni pomoci zákazníkům při hledání správného produktu, který splňuje jejich specifické potřeby – bez ohledu na to, jak komplikované jsou”, říká Petr Satori, obchodní manažer společnosti Hydroscand CZ.

Všechny naše hadice splňují přísné mezinárodní průmyslové předpisy a normy. Hydroscand poskytuje tuto dokumentaci a technické listy, což vede ke snadnému a bezproblémovému přístupu k „Prohlášení o shodě“ a certifikacím. S více než 500 autorizovanými prodejci v celosvětové síti firmy Hydroscand mohou zákazníci fungovat efektivněji, protože se vyhnou nutnosti objednávat z více zdrojů nebo ze zahraničí.